Ziyaretçiler

Bugün: 99 Toplam:42351 Online ziyaretçi: 4 ip: 54.198.27.243

KAYNAK

Additional Info:

Saç Kaynak Çeşitleri

  • ULTRA UÇLU KAYNAK

Ultra Uçlu Kaynak Saç henüz çok yeni olmasına rağmen Türkiye deki Kaynak Saç sistemleri arasında yapılan seçimler arasından en popüler halini almakta. Ultra Uçlu Kaynak Saç kendi saçınıza zarar vermeksizin onlara uzunluk, hacim veya renk eklemenin en kolay ve en doğru yoludur. Birçok renkte ve uzunlukta mevcutturlar ve %100 A-Grade, yani A-Sınıf insan saçı kullanılarak uygulanmaktadır.

Neden Ulta Uçlu Kaynak Tercih Etmelisiniz ?

  • Kaynak Saç Uçları Hiç Bir Şart Altında Dağılmazlar ve Yıpranmazlar.
  • En Az 12 Ay Kullanım Süreli!
  • Kaynak Saç Tutamları Daima Yoğunluklarını Korurlar.
  • Her Uygulamada Ekstradan Saç Satın Almanıza Gerek Yoktur! (Klasik Boncuk Kaynak Saç Her Uygulamada Yoğunluklarını Yitirirler ve Sadece Yarısı Tekrardan Kullanılabilir Durumda Olurlar. Yani Tekrar Saç Almanız Gerekir. Ancak Ultra Uçlu Kaynak Saç Ürünlerinde Buna Gerek Yoktur! )
  • Sadece Ultra Uçlu Kaynak Saç ürünlerinde A-Grade, Yani A-Sınıf Saçlardan Üretilmiştir. Klasik Boncuk Kaynak Saç ürünlerin HEPSİ B ve C-Sınıf Saçlardan Üretilmişlerdir.
  • Ultra Uçlu Kaynak Saç kendi saçınızda hiç fark edilmezler.

Ultra Uçlu Kaynak Saç sayesinde artık kısa saçların uzamalarını beklemeye son, birkaç saat içerisinde uzun saçlara ve inanılmaz hacme sahip olmanız artık çok kolay!

  • KERATİN UÇLU KAYNAK

Keratinli Kaynak, saçınıza sadece birkaç saat içerisinde uzunluk, hacim ve mega canlılık katmak için tasarlanmıştır. Saç şekliniz ne olursa olsun, keratinli kaynak ile fevkalâde güzel saçlara sahip bir hayat geçirmenizi sağlar. Bu benzersiz kaliteye sahip olan saçlar, saç uzmanlarımız tarafından saçlarınıza zarar vermeden birkaç saat içerisinde güvenilir ve emin bir biçimde uygulanır. Kısa, ince telli ve cansız saçlara sahip her kadın için idealdir.

Keratin Kaynak nedir?

Keratin insan bünyesinde de bulunan (tırnak, saç vb.) protein ve aminoasitten oluşan bir maddedir. Bu yüzden keratin saçla hem estetik hem de hijyenik açıdan mükemmel bir birleşme sağlar. Avrupa ve Amerika başta olmak üzere tüm dünyada en çok tercih edilen saç uzatma ve yoğunlaştırma teknolojisidir. Keratinin en önemli özelliği, sıcağa karşı dayanaklı olmasıdır. Kolaylıkla fön çekilebilir, erime ve yapışma yapmaz. Özel solüsyonu sayesinde saçları yıpratmadan kolayca ayrılır.

Keratin Kaynak Saça Zarar Verir mi?

Keratin insan bünyesinde bulunan protein ve aminoasitten elde edildiği için saça zarar vermesi söz konusu değildir. Saça takılması ve sökülmesi salonumuzun deneyimli kuaförleri tarafından teknik araçlarla yapıldığı için oldukça hijyeniktir.

Keratinli kaynak dışardan fark edilir mi?

Eklenecek olan saçla saçınızın aynı olması, birleşme noktalarının çok ince olması saç uzadığında bile fark edilmesi mümkün değildir.

  • MİKRO KAYNAK

Görünmez kaynak olarakta tanımlayabileceğimiz Mikro Kaynak sayesinde ne siz, ne de çevrenizdeki insanlar saçlarınızdaki kaynakları tespit edebilir. Bu yeni metod ile artık sadece kadınlar değil erkekler de saç kaynak yaptırabilecekler.

Kısa saçlara bile uygulanana Mikro Kaynak, diğer saç kaynağı türlerine göre çok uzun süre kullanım süresine sahiptir. 3 aşamaya ayrılan Mikro Kaynak enseden 10’ar, orta kısımlardan 30’ar ve perçemlerden 5-10 tel saç toplanarak uygulanıyor. 5 ile 7 saatlik bir uygulama süresi sonucunda Mikro Kaynak ile saçlarınız muhteşem bir görünüme kavuşacaklar.

Mikro Kaynak Saç Zarar Verirmi?

Mikro Kaynak saçınıza asla zarar vermez.

Mikro Kaynak Saç Cildime Alerji Yapar mı?

Mikro kaynak yapılırken kullanılan malzemeler son nano teknoloji ile saç ve cildinize zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Mikro Kaynak Saçları ne kadar zaman kullanabilirim?

Mikro kaynak saçları kullanma süresi yaklaşık 12 haftadır.

Mikro Kaynak Saç Keratin Kaynak Gibi Bakım Gerektiriyor mu?

Mikro kaynak en son nano teknoloji ile hazırlanmış son derece güçlü ve şeffaf çok ince sıvı formundaki yapıştırıcı ile yapıldığı için saçlarınızda kesinlikler bakıma ihtiyacı olma

Mikro Kaynak Saç ile Diğer Saç Kaynak Sistemleri Arasında Ne Fark Var?
Mikro kaynak saç yapıştırma sistemi le uygulanan bir saç kaynağı yöntemi eğer saçınızda yapıştırma sistemini tercih ediyorsanız mikro kaynak saç keratin kaynak sistemine alternatif bir saç kaynağı uygulamasıdır.

 

  • HALKA KAYNAK

 

Saç Kaynak uygulamalarından birisi olan boncuk kaynak yada diğer adıyla halka kaynak kullanım rahatlığı, uygulama esnasında ve saçtan çıkarma esnasında saça zarar vermeden uygulanan bir saç kaynağı çeşididir.

Deneyimsiz kişiler tarafından uygulanan, yanlış yada kalitesiz malzeme kullanımı saçınıza ciddi zararlar verebilir.

Riva kuaför olarak 1. kalite malzemeler ile uzman personolimiz ve yirmi yılı aşkın tecrübemiz ile garantili olarak halka kaynağını uygulamaktayız.

Kuaförümüzde %100 doğal insan saçından halka kaynak yapmakta olup saçlar her renge boyanabilmektedir. Kaynak kullanımı boyunca (3 ay) bakım ücretsiz yapılmaktadır. Çin veya hindistan menşei yada sentetik ürünleri kullanmamaktayız.

 

Saç boyası saçı dökermi?

Boya, saçı dökmez. Mevsim değişikliği, fizyolojik rahatsızlıklar, düzensiz beslenme gibi koşullar saçın dökülmesine neden olur.                                                                                                                                                                                            

Cilde bulaşan boyalar nasıl temizlenir?

Saç boyasını uygulamaya başlamadan önce saç diplerine nemlendirici krem uygulanabilir. Bekleme süresi sonunda saçlar yıkanmadan önce veya yıkandıktan sonra nemli bir pamukla boyanın ciltten temizlenmesi kolaylaşır. Nemlendirici krem uygulaması unutulursa, sabunlu bir bez ya da pamuklu yardımı ile boya temizlenebilir.

Boyanırken saç temiz mi yoksa kirli mi olmalı?

Saçınızın temiz ya da kirli olması farketmez. Her iki durumda da iyi sonuç alabilirsiniz. Ancak boya yapmadan önce saçınızda jöle, biryantin, sprey, köpük gibi saç şekillendiricileri varsa fırça yardımıyla temizlemelisiniz. Çünkü şekillendiriciler saça yeterli miktarda boyanın nüfuz etmesini engeller. Boyanın kalıcılığı kısa süreli olur.

Kaş ve kirpik boyanabilir mi?

Kaş ve kirpikler hiçbir boya ile boyanmaz. Eğer kaşlarınızı boyamak istiyorsanız, özel olarak hazırlanmış kaş- kirpik boyalarını kullanın.

Boya ne kadar zamanda uygulanmalı?

Saç, ayda yaklaşık 1 cm uzar. 4 ila 5 hafta ara ile saç diplerini boyamak ve saç uçlarına rötuş yapmak gerekir.

Kına olanlar boya yapabilir mi?

Kına saçı kaplar ve saç üzerinde bir tabaka oluşturur. Kınayı saçtan çıkarmak ise mümkün değildir. Bu nedenle saçınızda kına varsa saç boyası kullanmayın.

Saç renginin daha belirgin olması için saç boyasından fazla oksidasyon kremi kullanılırsa ne olur?

Boya kutusunun içindeki reçetede yazılan miktar ve oranlar en sağlıklı sonucu almak için idealdir. Bu nedenle farklı bir karışım tavsiye edilmez.

Hangi Tene Hangi Renk Saç Boyası Rengi Yakışır?

Saç rengimizi seçerken hatalar yapabiliyoruz. Saç rengimizi belirlerken en çok dikkat etmemiz gereken etkenler ve ten rengimize en uygun hangi renk saç boyası almalıyız yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kimler kızıl ton boyatabilirler?
Kızıl boyatacak bayanlar önce kendi tenlerine uyacak kızıl tonları tespit etmelidir. Tabi ki bunu uzman bir kuaförün yardımıyla yapmalı ve daha sonra saçlarını boyatmalıdırlar. Saçlarını boyattıktan sonra bu saçla hangi kıyafetleri giyebileceğine ve makyajında nasıl tonlar kullanacağını kuaförde bulunan makyaj uzmanına danışmalıdır.

Beyaz Tenli Bayanlar:
Hemen hemen kızılın tüm tonlarını boyatabilirler. Bu kişilerin saçları düz, dalgalı, kısa, uzun farkı gözetmeksizin bakır tonlardan yaşlarını büyütmeyecek kadar bütün kızıl tonlara boyanabilir. Ama mutlaka saçlarda bir yansıma sağlayacak zemin tonuyla uygun ikinci bir kızıl tonu saça uygulatmalıdır.

Buğday Tenli Bayanlar:
Daha çok kahve tonlardan kızıl kahve tonlarını boyatıp içinde kızıl ışıltılar olan tonlar seçmelidirler.

Esmer Tenli Bayanlar:
Çok tavsiye edilmemekle birlikte koyu tonlar yani viyole, akaju, kızıl kestane tonlarını seçmelidirler. Ayrıca saçlarını kızıl tonlara boyatan esmer bayanlar saçlarını çok katlı kestirmemeli, bu tonu daha net ve düz kesimlerle kullanmalıdırlar.

Kaynak: www.kaynaksac.com