Ziyaretçiler

Bugün: 97 Toplam:42350 Online ziyaretçi: 2 ip: 54.198.27.243

Biz Kimiz?

Kırıktarak Bayan Kuaför Salonu 1987′den bu güne Erzurum’da hizmet vermektedir.

Yapmış olduğu bilgisayarlı saç tasarımı, saç analizi ve kurmuş olduğu internet sitesi ile Erzurum’da ilklere imza atmıştır.

Hizmet verdiği 26 yıl boyunca kalitesinden ödün vermeyerek kuaförlük alanında ki modern teknolojileri kullanarak müşteri portföyünü sürekli genişletmiştir.

Ayrıca, palandöken dağı turistik tesislerinde bulunan şubesi ile yöreye gelen turistlere batı standartlarına uygun modern hizmet vererek Erzurum ve Erzurumlunun güler yüzü olmaktadır.

İşletme  sahibi Ahmet Kemal ÖZERBAŞ sadece Erzurum’da değil ulusal ve uluslar arası birçok yarışmalarda derecelere girerek kazandığı başarılarla şehrimizin adını dünyaya duyurmuştur.

2003 Türkiye Federasyon Kupası Yüksek Fantazi Yarışması Türkiye İkinciliği

2004 Yunanistan Balkan Ülkeleri Kuaförlük Show Gösterisi

2004 Uluslararası İzmir  Gelin-Damat Show Gösterisi

2005 Bulgaristan Balkan Ülkeleri Kuaförlük Show Gösterisi

2006 Avrupa Birliği Tarafından finanse edilen T.C.DPT  koordinasyonunda yürütülen bölgesel kalkınma programında hibe alan tek kuaför

2007 St Petersburg’da düzenlenen, CMCSTYLE tarafından organize edilen “Beauty Over The Neva”saç festivalinde 2. Türk olarak Erzurum’dan katılan Kırıktarak Bayan Kuaför salonu sahibi Ahmet Kemal Özerbaş Rusya’da yeni bir başarıya imza attı.

2007 CMCSTYLE Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgeleri temsilcisi oldu.

2008 15-20 Nisan tarihleri arasında Kiev’de düzenlenen yarışmada ‘Fantazi Dalı’nda birincilik ödülünü Dünya Confederation Mondiale Coiffure’nin (CMC) Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölge temsilcisi Erzurumlu Ahmet Kemal Özerbaş aldı.

Yorum Yaz

*