Ziyaretçiler

Bugün: 98 Toplam:42351 Online ziyaretçi: 3 ip: 54.198.27.243

Kırıktarak Ahmet sessizliğini bozdu!

Written by: Kırıktarak Ahmet Kemal Özerbaş Date of published: .

kiriktarak_ahmet_sessisligini_bozduErzurum Berberler ve Kuaförler Odası Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Balkan’ın bazı bayan kuaförlerinin reklam amaçlı olarak kendilerini derece yapmış gibi göstererek haksız kazanç sağladıklarını iddia ederek “Odamızın ve Federasyonumuzun bilgisi dâhilinde olmayan hiçbir yarışma ve etkinliğin resmiyeti olmadığı gibi, geçerliliği de yoktur. Bu tip haber ve beyanatlar tamamen reklam amaçlıdır.”diyerek meslektaşı Ahmet Özerbaş’ı hedef alan sözlerine AhmetKemal Özerbaş cevap verdi. 

Erzurum Gündem- Ahmet Özerbaş “Ne yazık ki takdir etmeyi bilmeyen arkadaşlarımız konuyu tamamen anlamadan  kendilerince demeç vermişler. Dünya Confederation Mondiale Coiffure’nin (CMC) her yıl Ukrayna’da yaptığı festival için davetiyeler derneklere değil Türkiye temsilciliklerine gider. Türkiye’de ise Dünya Kuaförler Konfederasyonu (CMC)  Türkiye Temsilcisi Sevgili Harun Cici’ye davetiye gönderir ve CİCİ’nin  başkanlığında oluşturulan ekip içerisinde yer alan kuaförler kendi imkânları ile katılırlar ve derneklere haber vermek gibi bir sorumlulukları yoktur. Tamamen ait oldukları ülke adına oradadırlar. Kaç yıldan beri aldığım ödüllerden haberi olmayanlar bu konuyu bir türlü içlerine sindirememişlerdir.
Bu yıl yapılan etkinliklerde “  çocuk  gelinlere  hayır”  tiyatral  şovunda  kişisel değil  ekip halinde dünya birinciliği   alınmıştır. Erzurum’un adını, Erzurum’un  tarihi mekânlarını saçla  bütünleyip  ulusal ve  uluslar arası arenada  temsil eden bir meslektaşlarının başarısını sindiremeyen meslektaşlarımız başarılara gölge düşürmeye çalışıyorlar, ulusal  ve uluslar arası arenada alınan bir başarıyı sindiremeyen bir zihniyeti anlamakta zorluk çekiyorum.  Farz edin ki reklam yapıyoruz, bundan daha güzel bir reklam olur mu?   Keşke bu köhne zihniyetler ile değil daha ufku geniş arkadaşlarımızla birlikte bu tür başarılara imza atabilsek. Tamamen kendi imkânlarımla katıldığım bu organizasyonlara gücüm yettiğince katılacağım ve Erzurum’u kuru kuru sevmek değil başarışlarla temsil etmenin ne demek olduğunu er-geç anlatacağım. Erzurumlulara şehir dışında adeta ağabeylik yapan ve kendisi de iyi bir Erzurumlu olan aynı zamanda CMC Türkiye Genel Başkanlığı görevini yürüten Harun Cici’ye verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim. İnsanlar takdir yeteneği kazanırlarsa kendileri büyürler biraz yürekleri taşıyabilirse şu linke bir göz atsalar diye düşünüyorum.) dedi.

http://www.erzurumgundem.com/kiriktarak-ahmet-sessizligini-bozdu/HaberDetay/517#!prettyPhoto

Geri Bildirim gönder...

Kırıktarak Ahmet Kemal Özerbaş

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow BDtheme on Twitter or read the blog.

Yorum Yaz

*