Ziyaretçiler

Bugün: 97 Toplam:42350 Online ziyaretçi: 3 ip: 54.198.27.243

Erzurumlu kuaförler turizm elçisi

Written by: Kırıktarak Ahmet Kemal Özerbaş Date of published: .

kirikrarak_erzurumErzurum Kırıktarak Ahmet Kemal Özerbaş ve Harun Cici, yurt dışında katıldıkları saç yarışmalarındaki başarılarının ardından festivallerde yaptıkları şovları ile isimlerinden sıkça söz ettiriyorlar. Ukrayna’nın Kiev kentinde yapılan Güzellik Festivalinde jüri üyesi olan Erzurumlu kuaförler, birbirinden ilginç saçlar tarayalar meslektaşlarına rol model oldular.

Festivalin gala gecesinde Osmanlı Türk kıyafetleri ni tanıttılar. Yabancı konuklar tarafından ilgi ile izlenen kıyafetlere Ukrayna’dan ciddi talep gelmeye başladı. İstanbul Kapalı Çarşı’ya giden bir grup Ukraynalı Harun Cici ve Kırıktarak Ahmet Özerbaşın resimlerini göstererek 250 çift kaftan siparişi verdiler. Daha öncede  ‘Çocuk geline hayır’ mesajı veren Erzurumlu kuaförler Dünya ya mesaj vermişlerdi.

Kırıktarak Ahmet Kemal Özerbaş Ukrayna’nın Başkenti Kiev’de yoğun ilgi gördüklerini ve Türkiye’nin tanıtımı için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

http://www.gazetepusula.net/haberler/32/erzurumlu-kuaforler-turizm-elcisi_3961.html

Geri Bildirim gönder...

Kırıktarak Ahmet Kemal Özerbaş

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow BDtheme on Twitter or read the blog.

Yorum Yaz

*